Firma AXAN Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy – Sprzedaż Instalacji Gazowych przydomowych i przemysłowych oraz zbiorników gazowych.

Obowiązki:
• pozyskiwanie nowych klientów (sprzedaż instalacji gazowych do celów grzewczych)
• negocjowanie warunków handlowych, zawieranie umów z klientami
• utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
• tworzenie portfela klientów
• przygotowanie raportów na potrzeby firmy

Wymagania:
• minimum  roczne doświadczenie w sprzedaży  gazu
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• wysoka kultura osobista
• umiejętności sprzedażowe
• energia i dynamizm w działaniu,
• nastawienie na realizacje założonego celu
• samodzielność

Oferuje:
• atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
• szkolenia produktowe
• współpraca z dynamicznie rozwijającą się firmą

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:
Podając w tytule wiadomości: Przedstawiciel Handlowy – Sprzedaż Instalacji Gazowych i zbiorników przydomowych i przemysłowych.
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).