Firma AXAN Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją gazu w butlach, prowadząca działalność w kilkunastu lokalizacjach w Polsce, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

KIEROWCA kat. C
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski i okolice

Opis stanowiska:
• realizacja dostaw do klientów na terenie województwa mazowieckiego
• załadunek towaru na magazynie
• wyładunek towarów w miejscach dostaw
• wystawienie dokumentu potwierdzającego wydany towar
• raportowanie i rozliczanie pobranych płatności

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy w grupie
• zaangażowanie i chęć do pracy
• odpowiedzialność
• dbanie o powierzony sprzęt firmowy– urządzenia
Mile widziane:
• ADR
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę na pełen etat
• profesjonalne szkolenia w ramach wykonywanej pracy
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• ubrania robocze, opiekę BHP
• dostęp do ubezpieczenia grupowego
• uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV na adres e-mail: praca@axan.pl
Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.